رزرو تورهای بازنشستگان کشوری – تور زیارتی مشهد

بر اساس تفاهم انجام شده فی مابین هتل آپارتمان احسان مشهد و شرکت پرشین گلف (مجری سامانه خاتم تور)، مجری محترم تورهای صندوق بازنشستگی کشوری، این مجموعه آماده ارایه خدمات رفاهی و اسکان با بهترین شرایط و امکانات برای بازنشستگان محترم جهت اقامت در جوار حریم مطهر رضوی در مشهد مقدس می باشد.


رزرو تورهای بازنشستگان

رزرو تور زیارتی مشهد برای بازنشستگان محترم کشوری به صورت آنلاین و تلفنی از طریق شرکت پرشین گلف امکان پذیر است، بازنشستگان محترم جهت استفاده از خدمات اقامت در هتل آپارتمان احسان مشهد به یکی از روش های زیر رزرو خود را ثبت نمایند.

شرکت پرشین گلف

رزرو هتل احسان در سامانه خاتم تور

شماره تماس شرکت پرشین گلف:

021-8682

واحد رزرو و راهنمایی هتل احسان

شماره تماس شرکت هتل:

051-32215900


هتل آپارتمان احسان مشهد

مجموعه هتل احسان مشهد وابسته به موسسه خیریه مادر قمر بنی هاشم (حامی 4600 کودک یتیم) در نزدیکی حرم مطهر رضوی با فاصله زمانی 5 دقیقه با خدمات ویژه و متمایز پذیرای بازنشستگان گرامی می باشد.

این هتل مجهز به واحدهای اقامتی اتاق، آپارتمان یک خواب، آپارتمان دو خواب و سوئیت رویال است، از دیگر مزایای این هتل می توان به قرار داشتن آن مرکز شهر، فاصله کوتاه با راه آهن (5 دقیقه با تاکسی)، فرودگاه (15 دقیقه با تاکسی) و نزدیکی با مراکز خرید سوغات مشهد (1 دقیقه پیاده)، بازار فرش و صنایع دستی (7 دقیقه پیاده)، بازار طلا و جواهرات مشهد (6 دقیقه پیاده) و مراکز گردشگری و سیاحتی مشهد (باغ موزه نادری 3 دقیقه) اشاره کرد.

واحد پذیرش هتل احسان مشهد

051-32215900


شرایط استفاده از تورهای بازنشستگان کشوری

  1. بازنشستگان و وظیفه بگیرانی می توانند از تورها استفاده نمایندکه وضعیت پرونده بازنشستگی یا وظیفه آنها «قطعی» شده باشد.
  2. درج اطلاعات مربوط به بازنشسته یا وظیفه بگیر شامل: «دفتر کل»، «کد ملی» و « شماره حساب حقوق واریزی مندرج در سیستم احکام صندوق» الزامی است.
  3. کمک هزینه سفر پرداختی صندوق بازنشستگی کشوری متناسب با نوع سفر به ازای هر بازنشسته و همراه حداکثر مبلغ 3,700,000 ریال است و هر بازنشسته و وظیفه بگیر متقاضی باقیمانده هزینه سفر را پرداخت می نماید.
  4. هر بازنشسته و وظیفه بگیر می تواند حداکثر در 3 مرحله و در 3 سال متوالی یا متناوب از تورهای سیاحتی و زیارتی استفاده نماید و چنانچه مایل باشد که بیش از 3 بار از تورها استفاده کند، مي بايستي هزينه سفر را به طورکامل (طبق نرخ آزاد) پرداخت نمايد.
  5. حضور بازنشسته متقاضی در سفر الزامی است و وی مـی تـواند صرفا از یک نفر همراه شامل (همسر، فرزند، پدر، مادر،نوه ،خواهر یا برادر) به منظور مراقبت از خویش استفاده نماید و از کمک هزینه سفر بابت او بهره مند شود. حضور همراه یا همراهان مازاد بر یک نفر مشمول پرداخت هزینه به نرخ آزاد تور خواهد بود.
  6. حداکثر دو نفر از وظیفه بگیرانی که اسامی آنها در آخرین حکم حقوق ایشان مندرج شده است، می توانند از خدمات تورهای سیاحتی و زیارتی صندوق بهره مند شوند.
  7. رعایت کلیه قوانین و مقررات مندرج در این سامانه از جمله انصراف از اعزام و استرداد وجوه پرداختی و همچنین تعهد کسر هزینه ازحقوق بازنشستگی/ وظیفه(به هردلیل که متقاضی از رفتن به سفر خودداری نماید) الزامی است.

نظر بازنشستگان محترم در مورد هتل احسان

همواره در تلاشیم تا با ارایه بهترین خدمات میزبان شایسته شما سرمایه های گرانقدر کشور در هتل احسان مشهد باشیم، از حسن انتخاب شما و ارایه نظرات شما سپاسگذاریم.

شرکت پرشین گلف

رزرو هتل احسان در سامانه خاتم تور

شماره تماس شرکت پرشین گلف:

021-8682

واحد رزرو و راهنمایی هتل احسان

شماره تماس شرکت هتل:

051-32215900