شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری

پرشین گلف

میزبان بازنشستگان محترم کشوری
تلفن تهران : ۸۶۸۲-۰۲۱
نماینده مشهد (آقای یاسر حاجی آبادی): ۲۲۰۶-۴۴۷-۰۹۱۵
تلفن مستقیم مستقر در هتل آپارتمان احسان:
۰۵۱-۳۲۲۱۵۹۰۰ (داخلی ۲۹)

ثبت نام تور ویژه بازنشستگان | صدور بلیط الکترونیکی پرواز

قابل توجه بازنشستگان محترم

۱- هتل از پذیرش افرادیکه نام شان در لیست ارسالی شرکت پرشین گلف نمی باشد، معذور می باشد. هر گونه جابجایی فقط با هماهنگی شرکت پرشین گلف امکان پذیر می باشد.
۲- از آوردن نفر اضافی و کودکان بدون ثبت نام خودداری نموده یا قبلا با هتل هماهنگ نمائید و در صورت پذیرش هتل، مستلزم هزینه نفر آزاد می باشد.
خدمات تور مشهد:
بلیت رفت و برگشت هواپیما – اقامت در هتل های ۳ ستاره به مدت سه شب و چهار روز – غذا (صبحانه ، نهار ، شام) و پذیرایی روزانه (یک وعده) – راهنما – بیمه مسافرتی – گشت و ورودیه (حرم مطهر – مقبره فردوسی، مقبره یاسر و ناصر طرقبه، باغ پونه)
ثبت نام و رزرو آنلاین تور زیارتی مشهد
دانلود pdf راهنمای رزرو تور در سامانه خاتم تور

کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی درسراسرکشور می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری و ورود به سامانه تورهای زیارتی و سیاحتی بازنشستگان و ثبت نام در (طرح خاتم) و پرداخت الکترونیکی هزینه سفر به اتفاق یک نفر همراه شامل همسر یا فرزند یا پدر یا مادر یا خواهر یا برادر به سفرهای زیارتی ، سیاحتی (داخل کشور) اعزام و از کمک هزینه سفر بهره مند گردند.

بازنشستگان و وظیفه بگیرانی می توانند از تورها استفاده نمایند که وضعیت پرونده بازنشستگی یا وظیفه آنها «قطعی» شده باشد.


درج اطلاعات مربوط به بازنشسته یا وظیفه بگیر شامل: «دفتر کل»، «کد ملی» و « شماره حساب حقوق واریزی مندرج در سیستم احکام صندوق» الزامی است.


کمک هزینه سفر پرداختی صندوق بازنشستگی کشوری متناسب با نوع سفر به ازای هر بازنشسته و همراه است و هر بازنشسته و وظیفه بگیر متقاضی می بایست باقیمانده هزینه سفر را پرداخت می نماید.هر بازنشسته و وظیفه بگیر می تواند حداکثر درسه مرحله و در سه سال متوالی یا متناوب از تورهای سیاحتی و زیارتی استفاده نماید و چنانچه مایل باشد که بیش از دو بار از تورها استفاده کند، مي بايستي هزينه سفر را به طورکامل (طبق نرخ آزاد) پرداخت نمايد.


حضور بازنشسته متقاضی در سفر الزامی است و وی مـی تـواند از یک نفر همراه ترجیحاً (شامل همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر یا برادر) به منظور مراقبت از خویش استفاده نماید و از کمک هزینه سفر بابت او بهره مند شود. حضور همراه یا همراهان مازاد بر یک نفر مشمول پرداخت هزینه به نرخ آزاد تور خواهد بود.


حداکثر دو نفر از وظیفه بگیرانی که اسامی آنها در آخرین حکم حقوق ایشان مندرج شده است، می توانند از خدمات تورهای سیاحتی و زیارتی صندوق بهره مند شوند.


رعایت کلیه قوانین و مقررات مندرج در این سامانه از جمله انصراف از اعزام و استرداد وجوه پرداختی و همچنین تعهد کسر هزینه ازحقوق بازنشستگی/ وظیفه (به هردلیل که متقاضی از رفتن به سفر خودداری نماید) الزامی است.

فرم ارسال پیشنهادات و انتقادات به مدیریت هتل

بازنشسته گرامی اطلاع از نظرات شما راهگشای ما در ارائه مطلوب خدمات است. خواهشمند است با در نظر گرفتن مجموع موارد ذکر شده در هر ردیف نسبت به تکمیل فرم اقدام و ما را در خدمت رسانی مناسب یاری فرماییدو پیشاپیش از صبر و حوصله شما صمیمانه سپاسگذاریم.

تاریخ ورود
لطفا صبر کنید